- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyVíte, ve kterých cyklistických botách se vám bude skvěle jezdit i chodit?

Víte, ve kterých cyklistických botách se vám bude skvěle jezdit i chodit?

Vůbec není výjimkou, že na cyklostezkách nebo jiných trasách potkáváme cyklisty, kteří pro jízdu na jízdním kole používají klasické tenisky. Od koupě speciální cyklistické obuvi je zpravidla odrazuje domnění, že cyklistické boty neumožňují pohodlnou chůzi, uživatele omezují, nejsou tak prodyšné, jako tenisky klasické, které koupíme v obchodě se sportovním zbožím. To je ovšem omyl. 

Speciální jsou pouze tretry neboli kufry, u nichž můžete cítit při běžné chůzi jisté nepohodlí. Ovšem kvalitní běžné cyklistické boty jsou dnes vyráběny tak dokonale, že byť vám při jízdě zajistí max. komfort a pohodlí, jsou zároveň pevné a umožní vám podat vyšší výkon.

Oblíbené oblečení i boty ENDURA

Mezi oblíbené cyklistické oblečení patří to značky ENDURA. Koupit si můžete i tretry a boty ENDURA, u nichž si můžete být díky třicetileté praxi společnosti jistí tím, že kupujete ověřenou, vyzkoušenou a spolehlivou botu.

Endura je na trhu od roku 1993 a vznikla ve Skotsku. Cílem firmy bylo od počátku zlepšit výkon a funkci cyklistického oblečení pro všechny, což se jí podařilo. Na trh přinesla spoustu produktů, které si hned po uvedení získaly velkou popularitu. Nastavila vysoko měřítko kvality a stále ho drží. U oblečení i obuvi dbá i na odolnost a moderní vzhled. To vše z ní postupně udělal globálního lídra na trhu. 

Oblečení je testováno jak sportovci, tak vědeckými pracovníky, kteří společně spolupracují a zjišťují, zda má zboží správné předpoklady pro zlepšení aerodynamiky, správnou termoregulaci, pohodlí při jakémkoli počasí a podobně. Je dokonce testováno v aerodynamickém tunelu. 

Boty a kvalitní batoh jsou základem

Ať už jezdíte na dlouhé či krátké tratě, kromě obuvi je dobré myslet na skladování věcí. Na Bikero.cz můžete koupit nejen cyklistické boty a tretry, ale i brašny na kolo TOPEAK a další kvalitní zboží. Mnohdy je zde zajímavá slevová akce, díky níž získáte slevu 10 %, dopravu zdarma a podobně. 

Pořiďte si na novou sezonu nové vybavení na kolo. Budete jezdit raději a budete výkonnější.  

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper