- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
ZajímavostiCesta z města s pekařstvím Hello!

Cesta z města s pekařstvím Hello!

Jaro klepe na dveře a v Pekařství Hello! se ho rozhodli přivítat voňavou kombinací čerstvého pečiva, vajíček a kvalitních uzenin. Ideální svačinka na „cestu z města“ bude k dostání od 7. března!

Rozhodli jste se vyrazit na výlet do probouzející se jarní přírody a nechcete se zdržovat přípravou svačiny pro každého člena rodiny? Zastavte se po cestě v některé z více než 30 poboček Pekařství Hello! a vyberte si z jejich bohaté nabídky sladkých i slaných specialit, vyrobených z kvalitních surovin. Vyzkoušejte třeba novinku – vydatný dalamánek s vajíčkovou pomazánkou podle oblíbeného receptu, lahodnou šunkou a plátky vařených vajec. Upřednostňujete lehčí svačinku? Sáhněte po variantě s křehkým salátem lollo biondo, tvarohovou pomazánkou a jemnou debrecínkou. Skvěle si pochutnáte nejen v přírodě, ale i v práci či ve škole.

Pekařství Hello! najdete na vlakových nádražích a zastávkách hromadné dopravy po celé republice. Nejnověji třeba ve vestibulu stanice metra Letňany. Seznam poboček a další informace najdete na pekarstvi-hello.cz.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper