- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Pro ženyVyplatí se dát vztahu druhou šanci?

Vyplatí se dát vztahu druhou šanci?

Skončí druhá šance pro Makhmuda šťastně? U sousedů se po krátké době zase skloňuje jejich rozchod.

Oblíbený pár oznámil zhruba před půl rokem, že se rozhodli jít každý vlastní cestou, ale navždy je bude spojovat jejich dcerka Ruminka, která teprve nedávno oslavila své druhé narozeniny. Zklamání fanoušků však rychle nahradila radost, protože Monika se rozhodla dát vztahu druhou šanci, ačkoli přiznala, že spoustu věcí musí změnit.

Chtěli spolu trávit více času
Podle předchozích vyjádření zpěvačky byl u nich kamenem úrazu společný čas, neuměli si najít jeden na druhého dostatek prostoru. Monika měla spoustu pracovních povinností a Mach zase často létal do Uzbekistánu, kde se snaží rozjet své vlastní aktivity pro tamní děti. \“Musíme na vztahu pracovat a dohodli jsme se, že budeme více času trávit spolu,\“ uvedla Monika, když se s Makhmudem dali podruhé dohromady.

Zpočátku se zdálo, že jim plány vycházejí ai na Instagramu jsme je měli možnost vidět na společné dovolené, výletech, s Ruminkou, na nákupech… V médiích se stále častěji objevovaly otázky ohledně toho, zda se jejich rodina rozroste a zda plánují svatbu . Zda se Mach chystal Moniku někdy požádat o ruku, ozřejmil zápasník velmi jasně v jednom ze svých posledních rozhovorů.


Náš tip na originální svatební oznámení: svatební oznámení s fotkou.


Druhá šance je vždy risk
Pokud jste někdy dávali partnerovi druhou šanci s tím, že oba víte, jaké všechny změny musíte udělat, aby vaše láska vydržela, pak jistě víte i to, že je to pokaždé risk. Buď to společně dokážete, nebo se vrátíte do starých kolejí a váš vztah se opět rozpadne.

Fanoušci zpozorněli iv případě Moniky a Makhmuda, kteří přestali přidávat společné fotografie na Instagram a vypadá to tak, jako kdyby každý z nich žil opět vlastní život. Na otázky o druhém dítěti Monika nedávno zareagovala již velmi jasně, když řekla, že nic takového neplánuje, možná někdy v budoucnosti. No Mach se neobjevil ani na jejím krátkém seznamu toho, co ji dělá v životě nejšťastnější. Česká média se domnívají, že je za tím utajený rozchod, ale je pravdou, že jsme už jednou byli svědky spekulací o problémech v jejich vztahu, když přestali přidávat společné fotografie a tehdy nešlo o nic vážného.

Makhmud Muradov se aktuálně nachází v Praze a Monika během víkendu vystupovala na akci Pocta Karlu Gottovi a zdá se, že Mach hlídal jejich společnou dcerku. Přidal dokonce i fotku na Instagramu, k níž napsal, že mají s Rumií společný víkend, čímž spekulacím právě nepomohl.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper