- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyJaké plavky si vybrat? Tyto sluší každé! TOP 12 plavkových trendů, které...

Jaké plavky si vybrat? Tyto sluší každé! TOP 12 plavkových trendů, které budou IN tuto sezónu

Jaké plavky si vybrat, aby vám nedeformovaly postavu a byli jste trendy? My vám poradíme.

Každá z nás chce na pláži či u bazénu během léta zazářit. K tomu, abyste se cítili sexy, vám pomohou i plavky. Jaké trendy hlásí léto 2022? Pojďte se s námi podívat na typy plavek, ve kterých jistě budete za bohyni. Nezapomínejte, že plavkami si umíte pomoci, ale také uškodit. Proto si vybírejte správné střihy, které vám nebudou deformovat postavu.

1) Zvířecí potisk
Zebra, tygr či gepard? Ukažte svou divokou stránku v tomto zvířecím potisku. Bez ohledu na to, jakou letní aktivitu na pláži děláte – opalování, plážový volejbal, plavání – nepochybně budete při tom vypadat sexy. Není to sice každého šálku kávy, ale tento typ plavek má své kouzlo a určitě patří mezi topky léta 2022.

2) Metalické
Dalším trendem jsou metalické plavky, které zvýrazní opálení a přitahují slunce. Určitě v nich budete nepřehlédnutelné. Vsaďte na stříbrné či dokonce černé metalické modely, které jsou sexy.

3) Výstřihy, vázání
Výstřihy a různá vázání přes tělo jsou super. Výhodou u takovýchto jednodílných je, že se dají využít i jako top večer do města. Dávejte si však pozor na linie opálení, která mohou při tomto typu plavek vniknout a ne vždy to může dopadnout nejlépe. Žádná z nás nechce mít nepravidelné a flekaté opálení.

Shot of a young woman enjoying a carefree summer’s day at the beach

4) Neonky
Samozřejmě nemůžeme zapomenout na neonové plavky, které dokonale vyniknou na opáleném těle. Je jen na vás, jestli se vám více líbí oranžové, zelené či růžové. Neonové barvy k létu jednoduše patří.

5) Květy a srdíčka
Výrazné květinové potisky, proužky, srdíčka či jiné zábavné vzory na plavkách jsou také vítány. Chcete-li mít na sobě nějaký trendy kousek, nebojte se barev a vzorů. Dnes se nosí už opravdu všechno. Ve výběru plavek je důležitější spíše jejich střih než potisk.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper