- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyJak opticky zeštíhlit a vyčarovat sexy postavičku v plavkách? Vsaďte na správný...

Jak opticky zeštíhlit a vyčarovat sexy postavičku v plavkách? Vsaďte na správný střih a své přednosti, radí módní stylistka

Teď je ten správný čas na nové plavky. Ať už máte menší prsa, širší boky, hýždě, nebo větší bříško, správným výběrem střihu plavek můžete krásně vyzvednout své přednosti. Tak které si vyberete?

Plavky na léto 2022
Z letošní letní nabídky plavek v obchodech si jistě dokáže vybrat každá jedna žena a zaručeně bude in. Trendy jsou opravdu široké a spadá do nich téměř všechno.

„Aktuální jsou v prodeji květinové vzory, geometrické vzory, výrazné barvy, neonové barvy, ale také zemité barvy, batika, ombrá, filtrovaná zdobení a výšivky, ale také čisté hladké látky. Na pultech prodejen jsou také různé tvary podprsenek, které jsou košíčkové nebo trojúhelníkové. Také spodní díl plavek může být na zavazování, nebo jako klasické kalhotky, ale také s větším nebo menším výkrojem,“ jmenovala na úvod módní stylistka Andrea Ziegler.

Letošní plavky by vás měly nejen vizuálně zaujmout, ale měli byste investovat také do kvality. \“Trendovost lze označit nejen v tom, jak plavky vypadají na první pohled, ale lze se vyjádřit i použitým materiálem, šitím, střihem a tvarem,\“ doplnila.

Záleží na postavě
Pozor ale na to, že pokud se vám nějaké plavky líbí na modelce v lifestylovém časopise nebo na figuríně ve výloze, to ještě neznamená, že v nich můžete vypadat stejně dobře na pláži či koupališti i vy. „Cokoli může být trendy, ale pokud to není oblečené na správné postavě, tak to bude out of fashion. Trendem sezóny je vždy něco vypíchnuté, ale aby to dobře vypadalo, musí to ženě i dobře sedět,“ vysvětlila odbornice na módu.

Opticky si pomozte vypadat sexy
Ženy jsou v módě rafinovány. Dokonce i v plavkách můžete vypadat velmi půvabně, i když máte nějaké to kilečko na více, máte krátké nohy, nebo chcete něco před světem ukrýt.

„Třeba si uvědomit, jaký máme typ postavy ai tak malým kouskem oblečení jako jsou plavky umíme krásně opticky korigovat nedostatky a vypíchnout naše klady. Pokud máte například krátké nohy a potřebujete je opticky prodloužit, tak je lepší, když kalhotky budou trošku více vykrojené a je po problému,“ doporučuje stylistka.

Celé plavky hlásí comeback
Pokud toužíte po změně a nemáte náladu na dvoudílné plavky, klidně sáhněte i po celých. Ty jsou nyní také velmi trendy a z široké nabídky si nebudete umět vybrat. „Celé plavky začínají opět nabírat na popularitě. Na dovolené si k nim stačí dát sukni nebo šorky a poslouží i jako dokonalý top,“ prozradila odbornice.

Young woman with beautiful fit tan body having picnic with fresh fruits at the empty tropical beach. Girl with long dark hair and natural look wearing white fashionable bikini. Vacation, day off or weekend activities concept. Real people lifestyle and emotions.

Celými plavkami můžete před světem také hodně ukrýt. „Jsou dámy, které mají strie, nebo nechtějí ukazovat břicho, pro ně je ideální volba celé plavky. Mnohé mají i různé výkroje na boku a tím opticky zeštíhlují postavu,“ doplnila. Zase ale záleží na střihu a na tom, jak vám sednou. Trendy jsou celé plavky kolem krku, na ramínka, bez ramínek, na jedno rameno či s různými výkroji. Stačí si je vyzkoušet a určitě neprohloupíte, když si jedny pořídíte.

A co takhle tankiny
Do módy se opět po letech vracejí také tankiny. „Vrchní díl plavek působí jako top na ramínka a sahá až po pupík a kalhotky mají zvýšený pas. Kalhotky lze srolovat nebo vytáhnout podle potřeby dámy. Když se opaluje, umí si více odhalit břicho a když se postaví a chce se cítit konformněji, tak si je vyroluje a má jako kdyby kalhotky se zvýšeným pasem,“ vysvětlila Andrea Ziegler.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper