- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Pro ženy5 kroků k dosažení krásné a bezchybné pleti

5 kroků k dosažení krásné a bezchybné pleti


Která žena by netoužila po krásné a oslnivé pleti. Přitom dosáhnout sametově hebké a vláčné pokožky obličeje není zase tak těžké, jak by se na první pohled mohlo zdát. Připravili jsme si pro vás 5 jednoduchých kroků, které vám na cestě za vysněnou pokožkou mohou pomoci.

Dodržujte pitný režim

Ne nadarmo se říká, že krása začíná uvnitř. A tak není žádným překvapením, že základem krásné a zářivé pleti je dodržování pitného režimu, který je naprosto klíčový ke správnému fungování celého organismu. Je to přitom právě dehydratace, jež je jednou z příčin vedoucí ke vzniku vrásek, mdlé pleti a nedokonalostem. Správný pitný režim pomáhá pokožce udržet si správnou míru hydratace, což se velmi rychle projeví i na jejím vzhledu. 

Pečlivé čištění a odličování pleti

Co se týče samotné péče, tak tím vůbec nejdůležitějším krokem na cestě za oslnivou pokožkou je její pečlivé čištění. Pleť je třeba čistit 2× denně, tedy ráno a večer. Na čištění pleti si vyhraďte dostatek času a použijte k němu vhodné čisticí prostředky. Sáhnout můžete například po jemném čisticím oleji nebo odličovači od značky Bobbi Brown

Dopřejte své pleti jenom to nejlepší

Jestliže se líčíte, vždy dávejte přednost výhradně kvalitní dekorativní kosmetice. To stejné ale platí i o pečující kosmetice. Čas od času své pleti dopřejte hloubkovou pleťovou masku, peeling nebo profesionální ošetření z rukou kosmetičky. Nemusíte se bát zkusit ani produkty, které vaši přirozenou krásu ještě více umocní. Řeč je například o séru na podporu růstu řas, kondicionéru na obočí nebo šamponu pro obnovení hustoty zeslabených vlasů. To vše vám nabízí značka Revitalash, jež má ve své nabídce výhradně produkty, jež přispívají k posílení zdraví a přirozené krásy řas, obočí a vlasů.  

Chraňte svou pokožku 

Aby nedocházelo k vysoušení a zbytečnému namáhání pokožky, nezapomínejte ji po celý rok chránit před nepříznivými vlivy počasí i slunečními paprsky. Opálená pokožka sice může vypadat hezky, ale právě časté slunění vede k rychlejšímu stárnutí pleti. Trvale poškodit může pleť i vítr, chlad a mráz.

Nepodceňujte správný životní styl

K bezchybnému vzhledu pleti nepřispívá ani špatný životní styl. Pokud je to možné, vyhněte se kouření i užívání alkoholu. Naopak se snažte svému tělu dopřávat dostatek vitamínů a minerálů pomocí pestré stravy, pravidelně se hýbejte a nezapomínejte ani na řádný odpočinek. Dále se pak snažte vyhýbat i zbytečnému stresu. 

Předchozí článekKameny pro šťastný život

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper