- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
ZajímavostiToto si nechte raději pro sebe! 5 věcí, které nikdy nemůžete říci...

Toto si nechte raději pro sebe! 5 věcí, které nikdy nemůžete říci ani své nejlepší kámošce

Jaký vztah máte se svojí nejlepší přítelkyní? Přestože se jí jinak můžete svěřit s čímkoli, jsou věci, které byste si raději měli nechat pro sebe.

Vaše přátelství je založeno na silných základech a trvá několik let. Ale pak přijde sled nešťastných vyjádření, která ho dokážou zruinovat během krátké chvilky. Zvažte proto, o čem mluvíte se svou nejlepší kamarádkou a zejména jakým způsobem jí to řeknete.

 1. Nerada to říkám, ale každý si o tvém příteli myslí, že je idiot
  Nikdy se moc nestarejte do vztahů svých kamarádek. Vždy je to jejich volba, koho si vybrali a vy jim můžete jen jemně naznačit, má-li nějaké chybičky. Velmi dobře víte, že na začátku lásky jsou zamilovaní do sebe velmi zamilovaní a nevidí případné nedostatky.

Pokud se jim někdo snaží říct něco jiného, ​​pokládají to za závist a na takové nepřející se hned rozzlobí. Proto počkejte, dokud toto okouzlení vyprchá a sledujte reakce vaší kamarádky. Potom se jí jemně zeptejte, jak bere určité kritické body v jejich vztahu a pokud jí to vyhovuje, nechte to tak.

 1. Říkala jsem ti to!
  V kritické situaci nikdo nemá rád, když ho někdo poučuje. Věta „Říkala jsem ti to.“, je jako červené sukno pro rozzuřeného býka. Vaše kamarádka je v úzkých, neví, jak se má dostat z této situace a vy místo poradení slavnostně prohlásíte, že jste měli opět pravdu.

Ušetřete si taková zbytečná vítězství a raději se vcíťte do situace své přítelkyně. Pokuste se jí poradit a přemozte v sobě pocit mírné škodolibosti, že se jí to stalo kvůli tomu, že nedala na vaše slova.

 1. Na Zdence vypadaly ty šaty lépe
  Každá z nás si potrpí vzhled. Chceme vypadat hezky, aby se za námi otočila nejedna hlava. Od své kamarádky očekáváme upřímná slova, ale nesneseme nějaké srovnávání.

Když vaší přítelkyni nesedí nějaké šaty, vysvětlete jí jen chybičky, které na ní vidíte. Nikdy jí neřekněte, že v tom vypadala lépe nějaká jiná známá, nebo by se to hodilo pro někoho jiného. Zejména jsou-li jejich vztahy na hraně, může to zranit jejich city.

 1. Doufám, že to s tím dezertem nemyslíš vážně
  Od kamarádky se očekává, že vás podpoří i při vašich prohřešcích. Velmi dobře víte, že po dalším kousku koláčku byste už neměla sáhnout, ale nepotřebujete to slyšet právě z jejích úst. Od ní očekáváte, že na váš mrkne a řekne, že to stejně potom vyběháte.
Cropped shot of two young women embracing each other at home

Když vám stopne vaše potěšení, budete se cítit hrozně, protože vám už nedopřeje ani vaše nejbližší osoba a v podstatě tím nepřímo kritizuje váš vzhled.

 1. Nehodily by se tyto šaty spíše někomu mladšímu?
  Čas nezastavíme a bolestivě si to uvědomuje při každé další oslavě narozenin. Přesto se rády vyparádíme jako v mládí, abychom se přiblížili k mladším ročníkům. Právě kvůli tomu nemusíme poslouchat poučování o tom, jestli je nějaké oblečení vhodné k vašemu věku nebo byste měli trochu brzdit. A už vůbec to nepotřebujete vědět od své kamarádky.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper