- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyJak na dokonalé rozevláté vlny? Jednoduchý TOP trik, kterým dosáhnete trendy účes...

Jak na dokonalé rozevláté vlny? Jednoduchý TOP trik, kterým dosáhnete trendy účes za pár minut iv pohodlí domova – prohlédněte si ho ve videu

Kudrnaté vlasy za 10 minut. Zkuste to i vy!

Trendy vlny za pár minut
Skoro všechny ženy, které mají rovné vlasy touží po kudrlinách. Přirozené jemné vlny sluší každé z nás. Máte-li dlouhé a husté vlasy určitě víte, jak dlouho trvá natočit takovou hřívu. My však máme pro vás jeden skvělý tip, jak si i vy můžete udělat doma vlny a to za pouhých pár minut. Stačí vám k tomu jen gumička, lak na vlasy, sponky a kulma. Inspirujte se ve videu:

Chcete-li, aby vám kudrny vydržely déle, zaspinkujte a zalakujte si je hned po natočení. Pokud na to nemáte čas, stačí, když si v uděláte culík a z takto uvázaného culíku si budete postupně brát prameny vlasů a takovýmto způsobem si natočíte celou hlavu. Následně vlasy rozpustíte, rozčešete pokud chcete a finálně zalakujete.

Pozor však, tento trik se nedělá v případě čerstvě umytých vlasů, protože by vám zůstala na vlasech otlačená gumička. Proto ideálně jeden den po umytí, pokud se vám náhodou vlasy rychle mastí, použijte suchý šampon, který vám mimo jiné dodá i objem a kudrny déle vydrží.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper