- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Pro ženyUlovila eso? Její novou láskou je mediální magnát – docela jiný muž,...

Ulovila eso? Její novou láskou je mediální magnát – docela jiný muž, než s jakými byla doposud

Podívejte, koho to sbalila. Říká si o tom celé Česko! Agáta Hanychová vůbec nezahálí. Od rozchodu s Jakubem Prachařem touží mít po svém boku muže, o kterého se může opřít a zůstanou spolu v delším svazku. Jenže láska a štěstí jí v tomto směru vůbec nepřejí. Po sérii několika někdy i bleskových krachů vztahů nyní sbalila chlapa, který by konečně mohl být jejím vysněným ideálem.

Po chirurgovi se zamilovala do šéfa televize
Ještě nedávno tvořila Agáta Hanychová pár s chirurgem Andrejem Nikovem, který pochází ze Slovenska. Podle dostupných informací tvořily pár osm měsíců. Hanychová se se svým bývalým přítelem rozešla v tichosti a bez dramatických hádek. Ani za tímto mužem však dlouho nesmutila. Na veřejnost se dostaly informace, že by měla tvořit pár s Jaromírem Soukupem, který je ředitelem české televize Barrandov.

Ulovila eso? Česká média jej označují za mediálního magnáta
Po dlouhé době se jí podařilo ulovit skutečné eso a nakonec se dala opět přemluvit na vztah s veřejně známým mužem. Ani tento pán nemá nouzi o krásné ženy po svém boku v minulosti tvořil pár například se zpěvačkou Terezou Mátlovou. S herečkou Kateřinou Brožovou dokonce žili celkem až šest let. Možná i své nové lásce nabídne stejně spolehlivé rodinné zázemí a Agátě se podaří usadit.

Odhalily je něžnosti na letišti
Klebety o možném vztahu mezi Hanychovou a Soukopem se začaly nejprve objevovat na sociálních sítích. Později tyto zprávy prozradil pro deník Blesk.cz jeden z blízkých přátel dvojice. Známému páru se nejprve jejich lásku moc nechtělo potvrdit. Potom však Agáta právě pro Blesk řekla, že skutečně tvoří pár.

Ale odmítla k tomu přidat nějaké bližší informace o tom, jak jejich vztah začal a jak daleko už stihli postoupit. Hned po potvrzení velké novinky se už nový prominentní párek přestal skrývat. Novináři je totiž zachytili, jak si na pražském letišti vyměňují něžnosti. To bylo vůbec poprvé, kdy je mohli vidět lidé spolu i na veřejnosti.

Tentokrát je to podstatně starší muž
Hanychová už měla po svém boku různé muže. Zkoušela to s chlapy, kteří byli přibližně v jejím věku, ale randila is mladšími. Jelikož žádný z předchozích vztahů nevyšel, tak se to nyní zřejmě rozhodla udělat úplně jinak. Agátin nový objev je totiž od ní o 16 let starší.

Po všech těch zkrachovalých vztazích zřejmě hledá někoho, kdo jí pomůže vnést do života trošku více klidu. Podle prvních fotografií tohoto páru jsou si velmi blízcí a Hanychová po boku svého nového přítele září. Nejen fanoušci Agátě přejí, aby si konečně našla toho pravého a zažila s ním to pravé štěstí.

Zkoušela i online seznamky
Od rozchodu s Jakubem Prachařem Hanychová randila už s několika muži, celkem jich bylo 7. Většinou se bulvár snažil dopátrat k její nové známosti co nejdříve, co známé krásce už časem lezlo na nervy. Pro dotyčné pány to nebylo vždy příjemné, například když jednoho z nich honily spolu s Akátou cestou z podniku. Tehdy byl jejich vztah v úplném začátku, proto jim jistě takové tlaky veřejnosti vůbec neprospívaly.

Hanychová dokonce při hledání nepohrdla ani aktuálně nejoblíbenější způsob seznamování. Vyzkoušela také rande prostřednictvím online seznamky, ale ani v tomto případě nebyla úspěšná. Jak se seznámila s Jaromírem, to zatím svým příznivcům neprozradila.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper