- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
ZajímavostiSwim-spa představuje skutečně lahodné spojení bazénu a vířivky

Swim-spa představuje skutečně lahodné spojení bazénu a vířivky

Swim-spa představuje skutečně velmi lahodné spojení dvou produktů v jednom. Mít doma totiž bazén a vířivku je naprosto dokonalé. Já s manželem milujeme plavání, při kterém spálíme přebytečné kalorie, ale také si rádi dopřáváme pohodu a relax ve vířivkách, ve kterých dokážeme trávit i dlouhé hodiny a povídat si jen tak o obyčejných věcech všedních dní. V případě Swim-spa tedy máme oba produkty v jednom. Můžeme si užívat pohodlí vyhřáté vířivky, která nabízí až 37 stupňů Celsia, a přitom si můžeme zaplavat v podstatě ještě lépe než v klasickém bazénu ve velmi prostorném bazénu, který má výkonný protiproud a plávání je tak skutečným zážitkem. 

Swim-spa je mojí srdcovou záležitostí

Swim-spa je doslova a do písmene mojí srdcovou záležitostí.Pořídila jsem si s manželem takzvanou duální Swim-Spa, která má možnost nastavení rozdílné teploty jak pro bazén, tak pro vířivku. To je naprosto úžasná věc, která rozhodně poslouží i tomu nejnáročnějšímu uživateli Swim-spa. Obě dvě části mají totiž své nezávislé topení, okruh a neméně důležitou filtraci. Momentálně si vůbec nedokážu představit svůj život bez našeho dokonalého Swim-spa, které máme na zahradě a ve kterém trávím každou volnou chvíli, a to nejen v momentě, kdy je venku dokonalé počasí, ale i v případě, kdy nejsou pro vířivku ani plavání zcela ideální podmínky. Jednoduše si nemůžu Swim-spa odpustit za žádného počasí. 

Swim-spa Olympia byla skvělá volba

Swim-spa Olympia byla naprosto dokonalá volba. Tento cenově výhodný jednorázový model je zároveň jedním z nejprodávanějších modelů vůbec. Nelze se tomu divit, jelikož se jedná o jednu z nejlepších voleb vůbec. V poměru ceny a výkonu naprosto neuvěřitelně dohání všechny podobné produkty v této kategorii. Jsem nesmírně ráda, že mohu tento model vlastnit i já s manželem. Prožíváme v něm totiž opravdu dokonalé chvilky pohody.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper