- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
ZajímavostiTrápí vás sluneční alergie? Nejdůležitější je prevence se ZEEN COLLAGENEM

Trápí vás sluneční alergie? Nejdůležitější je prevence se ZEEN COLLAGENEM

Tak a je tady. Nejvytouženější roční období ze všech – dny jsou delší, rukávy kratší a nejlepším relaxem je chytání slunečních paprsků. Není všechno zlato, co se třpytí, a to platí i na prudké letní slunce.

Všeho moc škodí a přehnané opalování se může podepsat i na vašem zdraví a zejména na kvalitě pokožky. Proto je kolagen ZEEN by Roal důležité užívat po celý rok a obzvlášť, když je naše pokožka „zatížena“ nadměrným chytáním bronzu.

Opálená pokožka – zdravá pokožka?

Všichni se shodneme na tom, že hnědá pokožka působí sexy. Opálení ji však ničí a kůže předčasně stárne. Slunce zanechává na pokožce dlouhodobé následky:

  • Sluneční paprsky ničí vnitřní fibroplasty produkující kolagen, jeho nedostatek má vliv zejména na stárnutí pokožky. Správný příjem kolagenu může tento proces zvrátit zlatý ZEEN kolagen obsahuje 6000 mg blahodárného mořského kolagenu, který pomáhá udržovat pokožku pružnou a pevnou i během letní dovolené.
  • Při nadměrném opalování může vzniknout alergie na slunce. Ta se projevuje zanícenými vyrážkami a šupinkami.
  • Chytání bronzu může způsobovat také pigmentové skvrny. ZEEN kolagen dopomáhá ke správné hydrataci celkového organismu a zabraňuje předčasnému stárnutí. V létě se prioritně mluví o péči pokožky zvenčí. Důležitým bodem při zdravém opalování je také správná péče o tělo zevnitř. Dodávání kolagenu působí na celý oběhový systém a příznivě ovlivňuje pokožku, ta je v létě namáhána sluncem a vodou.

„Kde nechodí slunce chodí lékař…“

Slunce je jedním z přirozených zdrojů vitamínu D, ten je důležitý při stavbě kostí. Pravidelný přísun slunečního záření dodává hormon štěstí. Pobyt na slunci snižuje úzkost a příznivě působí při depresích.

Sluneční alergie se projevují zejména v letním období, kdy se častěji vystavujeme slunci. Počet lidí citlivých na sluneční záření každým rokem přibývá. Podle posledních odhadů alergiemi trpí zhruba 20 procent populace. Klíčová je správná výživa celého organismu, což člověk nedokáže obsáhnout ve své stravě, měl by načerpat z volně prodejných produktů. Výjimečné spojení ZEEN kolagenu spolu s vitamínem C nabízí komplexní péči o vaši pokožku a udržuje ji pevnou a pružnou i během dlouhých letních dnů.

Zásady správného opalování:

  • Vyberte si vhodný UV faktor k typu vaší pokožky.
  • Nevystavujte se přímému slunci v době oběda.
  • Nezapomínejte na ochranu hlavy a očí.
  • Chytejte bronz v kratších intervalech, ne nárazově.
  • Dodržujte pitný režim. Není však jedno, čím hydratujete. Není voda jako voda a není kolagen jako kolagen ZEEN kolagen obsahuje až 6000 mg kvalitního mořského kolagenu, ten pomáhá nejen při prevenci slunečních alergií, ale napomáhá zlepšit i celkový stav pigmentových skvrn. Ve spojení s blahodárným vitamínem C má důležitou funkci nejen při nachlazení, ale podporuje i hojení ran.
  • Zvyšte péči o svou pokožku. Používejte kvalitní tělová mléka.
Collagen powder on pink background. Copy space

Když darovat – tak zdraví!

Opalování není jen výsadou žen, a proto by na správnou ochranu před slunečním zářením neměli zapomínat ani muži. Darujte zdraví jednomu z nejdůležitějších mužů vašeho života – vašemu otci. 19. červen patří právě otcům, potěšte toho svého denním přísunem ZEEN kolagenu a dopřejte mu všechny vitamíny v něm obsažené.

Zázračný ZEENkolagen je dostupný na eshopu ZEEN WORLD. Zakoupit si jej umíte exkluzivně v síti DM drogerie za super cenu. Mějte své zdraví po ruce a vždy dostupné. Dopřejte si všechny výhody ZEEN kolagenu.

2 KOMENTÁŘE

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper